podróbki zegarków

Creating value
for the community

dla niewtajemniczonych: Oceanus to linia wysokiej jakości, wielofunkcyjnych, smukłych zegarków Casio, które kiedyś były dostępne wyłącznie na rynku japońskim. Jednak zegarki Casio Oceanus zostały ponownie wprowadzone na rynek amerykański w 2021 roku i od tego czasu marka zaprezentowała kilka nowych modeli, aby zachęcić amerykańskich nabywców.podróbki zegarków Dobrym przykładem jest zupełnie nowy zegarek Casio Oceanus Manta OCW-S6000SW-2A z efektowną, zakrzywioną niebieską szafirową ramką i limitowany do zaledwie 350 sztuk na całym świecie. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły, gdy będziemy pracować nad tym wysokiej klasy zegarkiem Casio.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz w Casio Oceanus Manta OCW-S6000SW-2A, jak widać na nadgarstku Ariel, jest jego żywa niebieska ramka. Wykorzystując nową technikę zwaną cięciem spiralnym, styl 24-stronnej fasetowanej ramki został zaprojektowany tak, aby naśladować fale oceanu. Cięcie spiralne służy do ostrożnego wycinania krzywizn na fasetowanym kształcie, co z kolei tworzy gładkie w dotyku zmarszczki. Spód ramki został pokryty stopniowanym osadzaniem w różnych odcieniach, aby uzyskać wspaniałą gamę odcieni błękitu – podobnie jak sam ocean. Wewnętrzny pierścień wystający ponad lunetę i otaczający tarczę również ma kolor niebieski dzięki pokryciu jonowemu (IP).

Podczas gdy niebieski reprezentuje ocean, zdaniem Casio detale z różowego złota pokryte powłoką IP – a mianowicie koronka, centralna wskazówka chronografu/sekundnika, indeks godziny 12 i ramka datownika – symbolizują piaszczystą plażę w słońcu. Różne odcienie niebieskiego i różowego złota ładnie uzupełniają tytanową kopertę i bransoletę.

Tytanowa koperta ma 47,1 mm długości i 42,5 mm szerokości, a jej smukły profil ma zaledwie 9,2 mm grubości pomimo Bluetooth, odbioru fal radiowych (wielozakresowy 6) i możliwości zasilania energią słoneczną. Aby to osiągnąć, Casio zminiaturyzował komponenty mechanizmu i zdecydował się na montaż na podłożu o dużej gęstości po jednej stronie (zamiast rozkładania ich na dwie strony płytki drukowanej). Płaski szafirowy kryształ (z powłoką odblaskową) chroniący tarczę utrzymuje ładny i niski profil zegarka. Dodaj do tego smukłą kopertę i jej imponującą wagę 88 gramów, a otrzymasz wygodny zegarek, który jest wyjątkowo lekki na nadgarstku. repliki zegarków, nawiązujący do inspiracji oceanem, jest wodoodporny do głębokości 100 metrów.